14/05/2018

Częste pytania

Ile to kosztuje?

Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie dla każdego klienta. Na cenę wpływa bardzo wiele czynników takich jak: lokalizacja wydarzenia, ilość osób, charakterystyka wydarzenia itd. Przygotowujemy też oferty pod konkretny budżet jakim dysponuje Klient.

Gdzie działamy?

Działamy w całej Polsce oraz poza jej granicami. Koszt dojazdu w dowolne miejsce w Polsce nie jest duży i zawsze jest już wliczony w cenę.

Co zawiera cena?

Dojazd, obsługę, nocleg, modułowe podświetlane bary, szkło, porcelanę, eleganckie jednorazowe pojemniczki, oświetlenie, nagłośnienie, okablowanie, ubezpieczenie eventu w kwocie 200 tys. zł, cały niezbędny sprzęt do przeprowadzenia pokazu, profesjonalną obsługę oraz doświadczenie przeprowadzonych ponad 445 eventów.

Czego oczekujemy ze strony organizatora?

– zorganizowanie dostępu do prądu – zwykłe gniazdko 230v / obciążenie max 1kw
– informacji czy na barach modułowych umieszczamy logotyp klienta

Jakich informacji potrzebujemy od organizatora do sporządzenia oferty?

– data wydarzenia
– czas trwania wydarzenia
– kiedy można przeprowadzić montaż i demontaż
– miejsce realizacji
– ilość osób biorących udział w wydarzeniu
– czy menu powinno zakładać konkretne smaki, motyw przewodni lub też kolor np. nawiązujący do produktu lub logotypu klienta
– jakie przygotować menu: alkoholowe, bezalkoholowe czy mieszane
– czy jest już określony budżet wydarzenia lub widełki, w których powinniśmy się zmieścić
– co to jest za wydarzenie i jaka jest jego charakterystyka

Odpowiedzi na powyższe pytania pozwolą nam przygotować ofertę, zgodną z oczekiwaniami jak i możliwościami finansowymi klienta.

Charakterystyka naszych podświetlanych barów molekularnych:

Bary zawsze udostępniamy bezpłatnie.
Wymiary wysokiego baru to: 150 x 120 x 60 cm.
Wymiar niskiego baru to: 150 x 90 x 60 cm.
Posiadamy łącznie 5 wysokich barów oraz 3 niskie.
Łącznie jesteśmy w stanie wybudować stanowisko o długości 12m.

Ilość używanych barów podczas wydarzenia jest ustalana indywidualnie i zależna jest od preferencji klienta, ilości osób na wydarzeniu oraz wybranego menu.
Na barach możemy umieścić logotyp klienta – koszt jednego logotypu to 199zł netto.
Aby umieścić logotyp na barze potrzebujemy logo klienta w krzywych na min. 10 dni przed wydarzeniem. Wszystkie niezbędne informacje, zdjęcia, oraz bardziej szczegółową specyfikację barów możesz pobrać w zakładce “Oferta”.

Minimalna powierzchnia w jakiej możemy działać:

150 x 120 cm 🙂 

Ile jesteśmy w stanie zrealizować wydarzeń jednego dnia:

4 – posiadamy 4 niezależne zespoły, które jednocześnie mogą realizować 4 różne wydarzenia w różnych lokalizacjach.

Płatność:

Jesteśmy elastyczni. Do każdej realizacji wystawiamy fakturę. Płatność zawsze odbywa się po zrealizowanym wydarzeniu – przelewem z odroczonym terminem płatności.

Jak duże eventy jesteśmy w stanie obsłużyć:

Nie ma limitu. Od 7 lat podnosimy sobie poprzeczkę. Największe wydarzenia, które realizowaliśmy to imprezy masowe liczące ponad 100 000 osób, podczas których w przeciągu 6h obsłużyliśmy 10 000 osób!

Ile trwa pokaz kuchni molekularnej?

Czas trwania pokazu dostosowujemy do agendy wydarzenia. Czas trwania pokazu nie ma wpływu na cenę. Zazwyczaj jest to pokaz trwający 5 -15 min lub 60 – 90 min. Dłuższy wariant pokazu rekomendowany jest dla bardziej kameralnych grup – liczących poniżej 40 osób.

Czujki dymu

Suchy lód oraz ciekły azot, który tworzy efekt „dymu” nie mają żadnego wpływu na czujki dymu – jest to po prostu ciężki dym, który opada na dół.

Czy kuchnia molekularna jest bezpieczna?

Kuchnia molekularna jak najbardziej jest bezpieczna, pod warunkiem, że zabawa z nią odbywa się pod czujnym okiem doświadczonych profesjonalistów! Podczas naszych pokazów nie używamy żadnych okularów oraz rękawic ochronnych. Goście uczestniczący w wydarzeniu mogą poczuć ciekły azot również na własnej skórze, bez uszczerbku na zdrowiu! 🙂

Dzieci i kuchnia molekularna

W swojej ofercie posiadamy również program molekularnego pokazu / warsztatów, który jest dostosowany dla dzieci w różnych grupach wiekowych.

Udostępnij: